du/et

W ramach programu WEF.LIVE.LAB organizowanego przez Fundacj臋 Sztuka i Technologia oraz Zach臋t臋 we wsp贸艂pracy z Miejscem Projekt贸w Zach臋ty zapraszamy na eksperyment technologiczno-d藕wi臋kowy improwizowany przez muzyk贸w zwi膮zanych ze scen膮 Warsaw Electronic Festival.
Tegoroczny koncert to dwa zale偶ne od siebie zdarzenia artystyczne odbywaj膮ce si臋 jednocze艣nie w dw贸ch r贸偶nych przestrzeniach: Zach臋ty i Miejsca Projekt贸w Zach臋ty. Zach臋cili艣my tw贸rc贸w do dzia艂a艅 integruj膮cych elektroniczny performans audiowizualny i zabaw臋 w sieciow膮 interakcj臋. Koncepcja koncertu to stworzenie elektronicznego pomostu, dzi臋ki kt贸remu arty艣ci tworz膮 zdalnie utwory w duetach, znajduj膮c si臋 w r贸偶nych miejscach. Publiczno艣膰 uczestniczy zatem w koncercie powstaj膮cym w dw贸ch przestrzeniach oddalonych od siebie fizycznie o oko艂o kilometr.
Zagranie i zsynchronizowanie d藕wi臋ku przesy艂anego za po艣rednictwem Internetu to najpowa偶niejsze wyzwanie techniczne zwi膮zane z tym wydarzeniem. Koncert to rzadka okazja do uczestniczenia w programowym eksperymencie WEF.LIVE.LAB, gdzie nowe technologie staj膮 si臋 podstaw膮 transferu inspiracji i emocji.

Planowane jest transmitowanie koncert贸w w internecie. Link do transmisji pojawi si臋 na naszej stronie.

Miejsca:
Zach臋ta, sala multimedialna, pl. Ma艂achowskiego 3
Miejsce Projekt贸w Zach臋ty, ul. Ga艂czy艅skiego 3

18.05.2013, godz. 20:00

Wst臋p wolny

Zagraj膮:
20:00-20:30 - Gold Plated Face + Kim_Nasung
20:30-21:00 - Mech (Micha艂 Wolski + Fischerle)
21:00-21:30 - B艂a偶ej Malinowski + Nmls
21:30-22:00 - Micha艂 Mackiewicz + Vasen Piparjuuri

After (koncerty solowe w Zach臋cie):
22:00-22:30 - Krzysiek Cybulski